תמונה של רפלקסולוגיה לזירוז לידה

תקופת ההיריון עבור נשים רבות היא תקופה נהדרת מבחינה רגשית וגופנית. אלא שלא כל הריון הינו תקין לחלוטין ויש, לצער כולם, מקרי היריון מורכבים ומסובכים. במצבים כאלו תרצינה נשים רבות לקבל טיפולים טבעיים כדי להקל על תופעות ההיריון השונות. רפלקסולוגיה היא אחת הידועות והפופולאריות ביותר, היא מתבצעת בשלבים שונים של ההיריון ופעמים רבות לקראת הלידה. קיימים מספר מקרים בהם גובר הצורך לבצע זירוז לידה או בשמו האחר המוכר בקהילת הרפואה הטבעית – השראת לידה. טיפול רפלקסולוגיה לזירוז לידה שניתן במכון לרפואה משלימה שלנו, הינו טבעי, רך ונעים ויסייע להנעת תהליך הלידה. במקרים רבים, הוא יתרום למניעת התערבות רפואית לזירוזה.

רפלקסולוגיה לזירוז לידה

רפלקסולוגיה לזירוז לידה היא תורה שהתפתחה לאורך השנים ומתבצעת באמצעות לחיצות ועיסוי כפות רגליים וידיים וכן נקודות שונות באוזן. המטפל משתמש באגודליו ובאצבעות נוספות וכן, באמצעות טכניקת ידיים ולוחץ על נקודות מיוחדות. אלו הן נקודות שמתחברות וקשורות לאברים אחרים בגוף באמצעות ערוצי מרידיאנים הנמתחים לאורך ורוחב הגוף. הלחיצות המיוחדות בנקודות בכפות הרגליים יוצרות תגובת שרשרת של השרירים המפרישה אדרנלין לדם. הם מוסיפים אנרגיה שמשחררת את המרידיאנים. נשים אשר סובלות מבעיות היריון כמו: מחלות אוטואימוניות, מיעוט מי שפיר, סוכרת ורעלת היריון, שליה זקנה ועוד זקוקות לזירוז לידה ורפלקסולוגיה בשלב המקדם ביותר יסייעו להנעת תהליך הלידה.

למעבר לעמוד עיסוי רפואי לחצו>>

טיפול יעיל

רפלקסולוגיה לזירוז לידה הטיפול טוב גם לנשים אשר חוות בעיות נפשיות עקב טראומה קודמת בהיריון או היריון לא מוצלח, נשים שיש להן חרדות וחששות מתהליך הלידה הקרובה ועוד. יש מקרים בהם נקבע תאריך לניתוח קיסרי ואז רפלקסולוגיה מקדימה יכולה לסייע מאוד בתחילת הדרך. הטיפול יכול להימשך מספר פעמים בהתאם לצורך, למצב האישה, ולתגובות הנוצרות אחרי כל אחד ואחד. בכל מקרה, הוא נעים ורך ומניע את כל המערכת ההורמונאלית האחראית להתחלת תהליך הלידה. הטיפול תורם הן במישור הגופני והן הנפשי. כך, יוסרו מחסומים נפשיים, ומערכות שונות בגוף יתכוננו טוב יותר ללידה המורכבת. זירוז לידה שנעשה בחדר הלידה אינו תמיד תהליך נעים. הוא נעשה בדרכים שונות שמאופיינות באמצעות נטילת חומרים רפואיים או בשיטות חודרניות. רפלקסולוגיה עשויה למנוע כל אלו.

רפלקסולוגיה לזירוז לידה

ככלל, הרפואה האלטרנטיבית דוגלת בטיפולים משלימים שאינם חודרניים, שאין בהם תופעות לוואי, שאינם כואבים ושהינם נעימים ומרגיעים. אצלנו, במרכז לרפואה משלימה של אתי קגן מתבצעים עשרות טיפולי רפלקסולוגיה לאורך כל השנה וחלק נכבד מהם הם רפלקסולוגיה לזירוז לידה. כל  אישה המקשיבה לגופה ומעוניינת בלידה מהירה וזורמת ככל האפשר, יכולה להגיע אלינו ולקבל טיפולים ממיטב המטפלות המקצועיות המוכשרות לכך. טיפול בנשים בהיריון מחייב, יכולת הקשבה, אמפטיה, ידע וניסיון, ויש לדעת לבצעו בצורה הבטוחה ביותר. המרכז שלנו הינו בעל תשתית מעולה.

למעבר לעמוד טיפול רפלקסולוגיה>>

אהבת? שתף עם חברים

לאבחון ויעוץ ללא עלות עם מומחים דף בית

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.