שיאצו באשקלון

שיאצו

 

גוף האדם הינו מכונה מופלאה שפועלת ברציפות מרגע הגיע האדם לעולם ועד לכתו לעולמו. לאורך כל התקופות הגוף עובר שינויים רבים שמאופיינים בתהליכים מורכבים. יש עיתות מחלה ועיתות של חיוניות מלאה. בריאות הגוף והנפש קשורות אלו באלו וכאשר יש פגיעה בגוף אזי הנפש סובלת ולהיפך. גוף האדם זקוק לתחזוקה שוטפת, בעיתות רגילות ולריפוי בעת מחלות ומצוקות. יש שיטות שונות שתומכות ומטפלות, חלקן מסורתיות  ואחרות הינן אלטרנטיביות ומבוססות על פילוסופיות וידע עתיק. הרפואה המסורתית על שלוחותיה השונים והמקצועות הפרא רפואיים מספקת את מרבית אמצעי ושיטות הטיפול. לצידה התפתחו שיטות טיפול אחרות כמו שיאצו, דיקור סיני, רפלקסולוגיה, טיפולים במים, עיסוי רפואי ועוד.

שיאצו ברחובות - טיפול באמצעות מגע

שיאצו היא שיטת טיפול שמקורה ביפן והיא משלבת, למעשה, ידע יפני עם מערבי. גוף האדם מורכב ממערכות שונות שמשולבות אלו באלו. מערכות, דם, עצבים, עיכול, שלד ושרירים ועוד. בתוך כל המערכות הללו,  יש מסלולי שמאופיינים בזרימת אנרגיות מתמדת שנקראים מרידיאנים. כאשר יש פגיעה בנקודה כלשהיא במערכת אזי עלולים להיווצר כאבים וחוליים במקומות שונים בגוף. לאורך הגוף יש נקודות אשר ניתן ללחוץ עליהן ולגרות אותן. הגירוי, העיסוי או הלחיצה גורמים לשחרור חומרים כימיים אשר יוצרים תגובת שרשרת שבעקבותיה מתחיל טיפול בנקודות בעיתיות באיבר עצמו ובאלו הקשורים בו. שיטת הטיפול מבוססת בעיקר על לחיצות באמצעות האגודלים אבל לאורך השנים התפתחו גם  ללחץ באמצעות הידיים, לטיפול באמצעות הנעת מרפקים, כפות ידיים ורגליים.

 

ליעוץ ועוד מידע חינם על טיפולי שיאצו

שיאצו באשדוד - איזון ורוגע של הגוף

מטרת הטיפול הוא להורדה או ביטול של כאבים, לשחרור חסימות בשרירים, להבאת איזון לגוף, לשיפור תחושות ולבריאות הכללית. לשיאצו יש דרכי טיפול שונים שמבוססים הן על לחיצות באגודלים והן על לחצים שמגיעים בתנוחות שונות של הגוף.  הטיפול מתחיל להתבצע לאחר פגישת הכרות בו המטופל מדווח למרפא על הסיבות שהניעו אותו להגיע לטיפול. הטיפול עצמו יכול להיות רגוע ומפנק אבל גם עמוק ומרגיע. הוא ניתן בשורה של מקרים דוגמת: כאבי ראש ומגרנות, כאבי צוואר וגב, כאבי שרירים, בעיות בשלד ועוד. מסייע במקרים שונים של בעיות נפשיות שנובעות מעייפות, חרדות, מתחים וכדומה. המטרה היא להביא לאיזון ורגיעה בגוף.

למי מתאים טיפול שיאצו?

הטיפול מתאים לאוכלוסייה מגוונת בכל הגילאים וטוב בעת מחלות, הריון, לאחר טראומות וכדומה. המגע בגוף הינו,מטבעו, מרגיע ומנחם ומשום כך תורם את תרומתו החשובה לריפוי, לאיזון הגוף והנפש. הטיפול נעשה כאשר המטופל לובש בגדים קלים, רחבים ונוחים. אורך טיפול תלוי בסוג הבעיה, במצב  ובצרכי המטופל. ככלל רצוי להגיע בעת שהגוף זקוק לטיפול אבל גם לצורך תחזוקה. גם כשהגוף נמצא במצב רגוע הוא זקוק לטיפולי תחזוקה דוגמת שיאצו לצורך הגברת הנינוחות והחיוניות שלו. תחזוקה כזאת דוחה מחלות ופגעים שונים ועושה רק טוב. מומלץ לקבל טיפולי שיאצו אצל מומחים לנושא שהינם בעלי ניסיון וידע בתחום.

במרפאה תוכלו למצוא מומחים מן השורה הראשונה לטיפולי שיאצו.

המרפאה יושבת בגדרה ומספקת מענה בנושא שיאצו לתושבים באשקלון, אשדוד, רחובות ועוד.

 

לעוד מידע על שיאצו לכאבי גב

למידע על שיאצו לזירוז לידה

למידע על טיפולי שיאצו לילדים

למידע על שיאצו למעי רגיז

לעוד מידע על שיאצו בויקפדיה.