רפלקסולוגיה ברחובות

 

בריאות הגוף קשורה קשר בל יינתק עם בריאות הנפש. כאשר האדם נמצא במצב נפשי מתוח ומעורער אזי הגוף חשוף יותר למחלות ולפגעים, שאכן, עלולים להגיע. הרפואה הקונבנציונאלית נותנת מענה טוב ומוצלח למחלות ופגעים שונים. אבל לאורך השנים אנשים רבים נחשפו לשיטות טיפולים משלימות ואלטרנטיביות אשר מסייעות במידה כזאת או אחרת לגוף ולנפש. חלקן אף נותנות פתרונות של  ממש בייצוב מצבו הרפואי של החולה. קיימים מספר דרכי טיפול כמו: שיאצו, עיסוי רקמות עמוק, דיקור סיני, רפלקסולוגיה ועוד. הרפלקסולוגיה היא שיטה אשר הצליחה לחדור לתודעת החברה והאנשים אשר חיים בה ורבים נעזרים בה בפרקי זמן שונים לאורך חייהם.

רפלקסולוגיה באשדוד - חשיבותה של כף הרגל

רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול אלטרנטיבית המשתמשת בכפות הרגליים לצורך אבחון רפואי ולטיפול באדם. התורה פותחה במאה ה20 על ידי ד”ר ויליאם פיצג’ראלד, רופא אף אוזן וגרון. לכל איבר וחלק בגוף יש מייצג בכף הרגל. בעזרת לחיצות על נקודות מסוימות בכף הרגל ניתן ליצור תגובות עצביות ואנרגטיות ואלו מעוררים תהליכי טיפול טבעיים. כך אפשר לאבחן בעיות רפואיות ולבצע טיפולים המרגיעים ומקלים על כאב במערכות טבעיות שונות בגוף. הטיפולים כוללות מישוש, עיסוי ולחיצות בנקודות הנבחרות. מרבית הלחיצות נעשות בכף הרגל אבל יש כאלו במתבצעות גם באזור השוק.

אבחון רפלקסולוגי

המאבחן בודק את כף הרגל ולומד להכיר את הנקודות בהן נוצרות חסימות והפרעות בתפקוד הגופני והנפשי של המטופל. בעזרת תשאולו הוא יודע למקד את הטיפול. העיסוי, המתיחות הקלות של כף הרגל והלחיצות גורמות לריאקציה עצבית אשר מובלת אל נקודות בעיתיות בגוף. טיפולי רפלקסולוגיה טובים לשורה ארוכה של בעיות. ניתן לאבחן בעיות כמו: התקררות, יתר לחץ דם, אסתמה, בעיות קרדיולוגיות, סוכרת, דלקות באוזניים ועוד. לכל בעיה יש לפחות סימפטום אחד שמופיע באזור מסוים של כף הרגל. הסימפטומים יכולים להיות, אודם, גודש, נפיחות, כמות גדולה מדי של נימי דם, גבשושיות, נקודות לבנות, חריצים ועוד. לעיתים, נוצרים כאבים בזמן המישוש וגם הם מעידים על בעיות שונות. מאבחנים ומטפלים מוסמכים יודעים לשייך כל אחד מהסימפטומים לבעיה שממנה עלול לסבול הלקוח.

ליעוץ חינם בנושאי רפלקסולוגיה כולל דורבן ברגל

טיפול רפלקסולוגיה

טיפול רפלקסולוגיה אינו מכאיב והינו נעים ומפנק. לעיתים, עלולה לצוץ רגישות קלה באזורים רגישים למגע. הטיפול מתחיל בזה  שהמטופל מוסר את הסיבה לשמה הוא הגיע ואז מתחיל תהליך שנמשך מספר פגישות. כמות הפגישות תלויה בקצב ההחלמה. לעיתים, יש החמרה מסוימת לאחר הטיפולים הראשונים. אלו, דווקא, סימנים מעודדים שמוכיחים שהטיפול אכן מגיב. טיפולי רפלקסולוגיה טובים במצבים של בעיות רב מערכתיות, בעיות רגשיות וכרוניות, הריון, ומיועדים גם לאוכלוסיית גיל הזהב, לילדים שסובלים בעיות קשב וריכוז, לתינוקות שסובלים מבעיות עיכול ונשימה ועוד. הטיפול טוב גם למניעת בעיות ולתחזוקת גוף. מומלץ לטפל בכף הרגל  ולשמור עליה למען בריאותה. מומלץ לבצע טיפולי רפלקסולוגיה אצל מומחים מוסמכים לנושא אשר הינם בעלי ידע וניסיון בתחום.

לעוד מידע על עיסוי רפלקסולוגיה לזירוז לידה ו- רפלקסולוגיה לדורבן ברגל

המרפאה יושבת בגדרה ומספקת מענה לתושבי רחובות, אשקלון, אשדוד והסביבה.

במרכז נמצאים מומחים מן השורה הראשונה בטיפולי רפלקסולוגיה עם התמחות בבעיות דורבן ברגל.

לעוד מידע על רפלקסולוגיה בויקיפדיה