עיסוי רפואי ברחובות

עיסוי רפואי

הגוף הינו מכונה משומנת שפועלת ברציפות לאורך כל שנות חייו של האדם. הגוף עצמו פועל ללא לאות וללא הפסקה ויש צורך לשמור עליו ולתחזקו על בסיס קבוע. מעבר לכך, הגוף חווה לעיתים טראומות שונות שנוצרות עקב מחלות, חבלות, תאונות ועוד. יש צורך לטפל באזור הפגוע ועושים זאת באמצעים שונים. הרפואה המודרנית מספקת מענה רבגוני שמגיע בצורת תרופות, טיפולים, פרוצדורות כירורגיות ועוד. אחד מסוגי  הטיפולים השמרניים שאינו נמנה על התערבות פולשנית הינו עיסוי רפואי שנועד למקרים שונים. עיסוי שמתבצע על ידי מומחים לנושא מסייע מאוד לגוף להתמודד, והסיוע הינו במישור הגופני אבל גם הנפשי.

 

העיסוי הינו אחד משיטות הטיפולים העתיקות ביותר בהיסטוריה ונעשה כבר בתקופת הפרעונים במצרים . עדויות לכך נמצאו בכתבי חרטומים ובקברים של מנהיגים מצריים עתיקים. בעידן המודרני השתכללו השיטות עד שהפכו לחלק בלתי נפרד מעולם הרפואה הטיפולית. רופא ומטפל שוודי שהיה פעיל במאות השביעית והשמינית בחר 7 סוגי תנועות בסיסיות מתוך כשמונים סוגי עיסוי שהיו קיימים בעולם, וכך הם הפכו לחלק מהנוף הטיפולי המערבי. העיסוי הרפואי כולל בתוכו שלושה מרכיבים בסיסיים: עיסוי רקמות רך (שוודי. צרפתי ועוד), עיסוי עמוק (עיסוי ברקמות עמוקות, במפרקים, עיסוי אורתופדי ועוד) ועיסוי אנרגטי (הזרמת אנרגיה לגוף – שיאצו, עיסוי תאילנדי, טווינה ועוד). שילוב של כל אלו מהווה את הבסיס לעיסוי הרפואי.

 

לייעוץ עם המרכז של אתי קגן

עיסוי רפואי באשקלון - יתרונות

מטופל שמגיע לצורך עיסוי רפואי מוסר למטפל מידע על הבעיה שבגינה הוא הגיע, ומנקודה זאת יכול המטפל לבחור את סוג הטיפול הנדרש או לבחור כמה כאלו. לאורך ההיסטוריה הרפואית והכללית הוכח כי לעיסוי יש מספר רב של יתרונות. הוא מצליח לגרות נקודות שונות בגוף ומאפשר יצירת תגובת שרשרת שמתחילה בהפרשות חומרים כימיים שתורמים להגברת זרימת הדם לשרירים ולשלד. מעבר לכך, העיסוי מגביר את החיוניות של האיבר המטופל, מרגיע  ותורם לנפש. בריאות הגוף והנפש קשורים זה בזה ונתרמים אחד מהשני. עיסוי רפואי מטפל בשניהם בו זמנית וזה אחד הדברים החשובים המייחדים אותו.  אין פלא שרופאים רבים ממליצים עליו ככלי עזר טיפולי בשורה של מקרים.

עיסוי רפואי באשדוד - מתאים לכל אחד

עיסויים תורמים באופן פרטני להגדלת גמישות במפרקים פגועים כולל השבתם לתפקוד, לגירוי מערכות עצבים, להרגעה והרפיה של שרירים , לטיפול בצלקות ועוד. עיסוי רפואי מתאים לכל אדם בכל גיל, החל מתינוקות שזה עתה נולדו וכלה באנשים בגיל הזהב. כמובן, שיש טיפולים שמתאימים למקרים מיוחדים כמו לספורטאים, לנשים בהריון, לנפגעי טראומות, כולל פגיעות בעצמות בשרירים בגידים ועוד. מומלץ לבקש ולקבל עיסוי רפואי אצל מומחים לנושא שהינם בעלי ידע וניסיון רב. מטפלים אלו רכשו השכלתם במוסד מוכר והם בעלי ידע רפואי וניסיון שנרכש כבר בעת הלימודים. יתרונות העיסוי הרפואי רבים מאוד מה גם שלא נלווים אליהם תופעות לוואי מסוכנות.

המרפאה יושבת בגדרה ומספקת מענה לתושבי אשדוד, אשקלון, רחובות והסביבה. במרכז תוכלו למצוא מומחים מהשורה הראשונה בארץ לעיסויים רפואיים.

למידע נוסף על טיפולי דיקור סיני במרכז.

למידע נוסף על טיפולי שיאצו במרכז.

למידע נוסף על טיפולי רפלקסולוגיה במרכז.

נותנים שירותים גם לתושבי הערים הבאות:

עיסוי רפואי ברחובות

עיסוי רפואי באשדוד