מכתבי תודה

"ברצוני לציין לשבח את ההשקעה בטיפולים שניתנה לי בעקבות מחלה שאני חולה בה. אני הגעתי למרכז בעקבות המלצות חוזרות של רבים מאנשים שעזר להם מאד הטיפול. חשוב להגיד שהגעתי לא מאמין בטיפולים ומיד אחרי איבחון מדוייק שאורכו כ 15 שעה נאמר לי שאחרי טיפול חמישי אני ארגיש הקלה. הופנתי למטפל שבזמן הטיפול ביקש שמנהל המרכז תיכנס ותיתן את דעתה. זה לא לקח זמן כבר אחרי טיפול שלישי הרגשתי הקלה . אני רוצה להגיד תודה ענקית לצוות המרכז ששינה לי את איכות החיים. תודה תודה תודה"
דוריס
דוריס
" את אתי קגן הכרתי בעקבות כאבי מיגרנה חזקים אשר סבלתי מהם כארבעים שנה ברצף ,כאבי מיגרנה קיצוניים אשר תופעות הלוואי שלהן היו הקאות ואיבודי הכרה רגעיים. שום טיפול קונבנציונאלי ולא קונבנציונאלי כגון דיאטות וכו אשר טופלתי בעבר לא עזרו. לאחר שלוש טיפולים אצל אתי הרגשתי שיפור ובמשך שבועיים הם פחתו עד להבראה מוחלטת ! היה שווה לי כל רגע וכל שקל שהשקעתי עבור הטיפולים אצל האשה הנפלאה הזו !!! תודה לך מקרב לב גיורא מחיפה"
גיורא
גיורא
"הגעתי מרחוק מאד (לא משנה מאיפה לא רוצה להיחשף) בהמלצת אחי עקב דורבן שלא הצלחתי לטפל בזה בקופת חולים ואחרי כ6 טיפולים אצל מטפלת בקליניקה של אתי עזרו לי מאד תודה מכל הלב תודה מכל הלב"
זאב
זאב
"שלום אני מטופלת אצל אתי קגן מס׳ שנים. אני חייבת לציין שכבר מהפגישה הראשונה נתקלתי בצוות מקצועי ביותר החל מהזכירה ועד אחרון המטפלים. הגעתי עם התקף של כאבי גב. ודלקות במרפקים .אתי, מיד אבחנה את מקור הבעיה וטיפול משולב הפחית את הכאב במיידית . אני חייבת לציין שהצוות מקצועי ביותר אם גישה טיפולית מעולה מסוגל להבחן את מקור הבעיה כבר בטיפול הראשון ממליצה בחם"
סיניה
סיניה
6
מכתב תודה
משפחת מילר
מכתב תודה

מהעיתונות

כתבה א'
כתבה ב'